Piątkowa kawa nr 6

Piątkowa kawa nr 6

Tym razem trochę do poczytania, posłuchania i przemyślenia.

Piątkowa kawa (tym razem w sobotę 😉 czyli:

jak się malować 😀

Amazing makeup tutorials <3 By: @tiffanylynettedavis

Opublikowany przez MetDaan Creative na 2 października 2017

hmm… no hmm… jak patrzę na ilość kosmetyków użytych do wykonania makijażu to aż mi się odechciewa… ja nakładam podkład i już mam wrażenie, że moja skóra się dusi 😉 ale nie to jest najgorsze. Widziałyście to coś do powiększania ust? :O

gdzie pójść

Nowy Królewski Ogród Światła, w Wilanowie! Zobaczcie, jak pięknie będzie wyglądał!

Widziałam zza bramy wcześniejsze iluminacje Zamku i ciągle obiecywałam sobie, że pojadę i zobaczę. Ale tym razem nie odpuszczę.

jak się kochać

https://kobieta.wp.pl/macron-w-wywiadzie-udowodnil-milosc-do-zony-brigitte-moze-przestac-sie-obawiac-6168624091682945g

jest w tej parze coś co sprawia że chętnie o nich czytam. Nie powiem że i mnie nie szokowała różnica wieku między nimi, ale pewnie dlatego że ją po prostu widać.

Jednak to fascynująca historia kompletnie nierealnej miłości, takiej o jakiej właściwie czyta się w romansach

A jednak takie rzeczy dzieją się naprawdę 🙂

do przemyślenia

https://kobieta.wp.pl/bez-litosci-dla-rozenek-i-majdana-gretkowska-przypominaja-zakonserwowane-trofea-6169657155204737a?src01=6a4c8&src02=facebook_kobieta

Ja jednak uparcie chcę wierzyć w inteligencję Polek, że nie dają się nabrać. Chcę wierzyć, że są kobiety myślące, dla których owa sesja jest wyłącznie sesją, pięknie wystylizowanymi zdjęciami i niczym więcej. Przecież planując np. ślub, również stylizujesz otoczenie, czeszesz się, malujesz, zakładasz strojną suknię, bawisz się do białego rana w luksusowym wnętrzu pijąc szampana wśród blasku kryształów… wrzucasz potem fotki z tego wydarzenia na fejsa, insta i gdzie się da, bo chcesz się pochwalić, nie ma w tym nic złego. Ale to jest chwilowe.

Czy naprawdę myślicie, że Majdanowie tak żyją na co dzień?

Zresztą czy jest czego zazdrościć? Jak dla mnie przepych, mdły przepych, totalny nadmiar wszystkiego. Ale ktoś miał taką wizję tej sesji i tyle jego. Czy serio ktoś myśli, że zostało to zrobione po to żeby szarą Kowalską zestresować i wpędzić w jakieś kompleksy? No litości.

„Gretkowska uważa, że Polki zapatrzone w takie sesje zdjęciowe marzą o tym, by za wszelką cenę upodobnić się do idoli z obrazka”. Poważnie? Zdaję sobie sprawę, że żyją na świecie nawiedzeni ludzie, dla których szczytem marzeń jest upodobnić się np. do Barbie, ale to są jednostki. Nie wrzucajmy normalnych, zdrowo myślących ludzi do jednego worka ze świrami. Że zazdrościmy innym? No pewnie, że tak. Piękne domy, z obrazkowymi ogrodami, pewnie że zazdrościmy. Że na kredyt? No kredytu nie zazdrościmy, ale to przecież skutek uboczny, bo na co dzień przecież jest ten dom i ogród. Szczerze? Chciałabym mieć dom z ogrodem, bardzo, ale jeszcze bardziej wolę mieć spokój i zdrową rodzinę. Wolę nie martwić się tym, że mnie z roboty wywalą i zabiorą dom, bo na kredyt nie będę miała. Wolę posiedzieć z dzieckiem na wychowawczym, za darmo, bo wiem, że z jedną pensją męża damy sobie radę. Mając ten dom, tego garba na plecach, nie miałabym żadnej alternatywy. Kredyt na 30 lat? Moje dzieci wyprowadzą się z tego domu, który ja dopiero skończę spłacać.

do posłuchania

Niesamowita ekipa, śpiewają, „grają” głosami, tak różni, a tak wspaniale się uzupełniający… moje odkrycie dnia dzisiejszego 🙂 Fantastyczni są!

Zapisz

Zapisz

0 Udostępnień

2 myśli na temat “Piątkowa kawa nr 6

  1. Ilość kosmetyków użytych w pierwszym filmie przewyższa ilość tych, które mam w domu i to kilkakrotnie 😀 Sesja Majdanów bardzo mi się podoba, sama chciałabym się przez chwilę poczuć jak oni na sesji. Swoją drogą lubię na nich patrzeć 🙂

Dodaj komentarz