Sobotnia poranna kawa

Muszę się pogodzić z tym, że z piątkową kawą bywa różnie. A sobota jest spokojniejsza, przyjemniejsza.

do przemyślenia

To nieprawda, że możesz wszystko.

Właśnie to stwierdzenie jest chyba najbardziej krzywdzące, bo jak pisze Ewelina skoro Ci nie wyszło, to znaczy, że jesteś do niczego. A przecież nie każdemu wiatr wieje tak samo. Nie na każdą plażę chadzają łowcy talentów, żeby nas odkryć i zrobić z nas gwiazdy Vogue.

Nie każdemu zdarza się być we właściwym miejscu i właściwym czasie. Świetnie o tym opowiedziała pisarka Agata Czykierda-Grabowska w wywiadzie Sylwii Cegieły http://www.sylwiacegiela.pl/2017/09/piszac-o-miosci-dwojga-modych-ludzi.html. Na pytanie „Gdybyś miała udzielić kilka rad pisarzom będącym na początku swojej kariery, co byś im powiedziała?” odpowiedziała:

„Mogłabym napisać, że wiara w siebie i swoje marzenia to klucz do sukcesu, ale to jeden wielki banał. Moja pisarska droga jest wynikiem wielu przypadków oraz szczęśliwych zbiegów okoliczności. Na podstawie takich doświadczeń nie potrafię sformułować konkretnych rad czy punktów, które należy odhaczyć, żeby móc zostać pisarzem. Jedyne, czego mogę życzyć w tym trudnym biznesie, to „fart”. Tak naprawdę właśnie na tym opiera się cała filozofia pisarskiego sukcesu”.

do wypróbowania

Cheesy Potato Rice Balls

Don't deprive yourself of this delicious snack and make it ASAP!

Opublikowany przez Vix Yum na 14 czerwca 2017

plan na dzisiejszy obiad. Nie przepadam za ziemniakami, a mam ich całkiem sporo na stanie. Podobno na diecie ziemniaczanej można nieźle schudnąć- ziemniaki mają bowiem niewiele kalorii. Więc… próbujemy ujarzmić ziemniaki 🙂 może się polubimy 😉

do zainspirowania

http://theboggarden.blogspot.com/2014/03/wena-tworcza-wiosna-i-dzien-kobiet.html

na tego bloga trafiłam całkiem przypadkiem i całkiem przepadłam, zachwycam się tym niesamowitym ogrodem i pasją jego właścicielki. Czemu akurat ten post? Bo jest tu przepis na to jak zrobić sobie nietypowe oczko wodne, ale nie to oczko jest moim ulubieńcem lecz figura, która w nim stoi. Jak się w końcu dorobię tego domu z ogrodem to taki właśnie zbiornik wodny sobie wybuduję, i figury ulepię, krzewów mnóstwo nasadzę i figury pomiędzy nimi poustawiam 🙂

0 Udostępnień

Jedna myśl na temat “Sobotnia poranna kawa

Dodaj komentarz